Oficjalne otwarcie Centrum Usług Społecznych w Będzinie i konferencja poświęcona rozwojowi usług społecznych
23 czerwca 2026 roku odbyło się oficjalne otwarcie siedziby Centrum Usług Społecznych w Będzinie po zakończonej modernizacji budynku oraz konferencja pn. „Rozwój usług społecznych w powiecie koszalińskim – współpraca, dostępność i nowoczesne wsparcie mieszkańców”. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele samorządów, instytucji… Dowiedz się więcejOficjalne otwarcie Centrum Usług Społecznych w Będzinie i konferencja poświęcona rozwojowi usług społecznych